Servers Sponsored Account

Minecraft Server List

The top Minecraft server list, add your server for free!

FREAKHOSTING - Best performance in Minecraft hosting.
Enjoy 20% OFF with our code CULLEYSTUDIOS at checkout!
Looking to increase your playerbase? Consider bidding for a sponsored slot! The current auction bidding is open until 15:00 Sep 29, 2023 | Click here to view the current auction!

Rabisu

Owner Rabisu
Status
Offline
IP 45.155.125.30:26325
Website www.rabisu.com/
Players 0/0
Rank 28
Monthly Votes 0
Total Votes 0
Last Ping 27 minutes ago
Tags

About


Server banner

Biz Kimiz?
Firmamız kurulduğu günden bu yana bilgisayar teknolojileri sunmuştur. İlk zamanlarda kurum ve kuruluşların teknik ihtiyaçlarını karşılıyorken gelişen teknoloji ve internet dünyası bizi sunucu çözümleri sunmaya yönlendirmiştir. Bunun yanı sıra internete hayranlık duyan kurucumuz Eyüp Gökhan Çayır, geleceğin internetten bağımsız olamayacağını öngörmüş ve şirketi veri merkezi çözümleri üzerine kurgulamaya başlamıştır. Başarısını İnternet ve Teknoloji hizmetleri adı altında alan adı, hosting, cloud server, sunucu kiralama ve oyun sunucusu hizmetlerinde yakalamıştır.

2016 Yılında Rabisu İnternet Hizmetleri olarak oyun sunucusu sağlayıcısı olarak profesyonel adımlarımızı tamamlanış olduk. Şu anda Türkiye’nin en büyük online oyunlarının sağlayıcılığını yapmaktayız ve her geçen gün sistemlerimizi daha çok geliştirip müşteri memnuniyetini arttırmaktayız.

Daily Votes
The number of votes recieved each day of the week

Top Voters
The users with the most votes for this server during the month
Vote for this server!